Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2019 19:16
Wiedźmin zaprezentowany na świetnym plakacie. Netflix odlicza do premiery
1602V

Wiedźmin zaprezentowany na świetnym plakacie. Netflix odlicza do premiery

Za miesiąc odbędzie się premiera „Wiedźmina” od Netflix. Platforma postanowiła przypomnieć światu o swoim serialu i zaprezentowała plakat widowiska. Na grafice widzimy trójkę głównych bohaterów.

Wiedźmin” od Netflix zadebiutuje 20 grudnia i w tym dniu zapoznamy się ze wszystkimi odcinkami pierwszego sezonu – aktualnie platforma opracowała 8 epizodów. Prace nad drugą historią rozpoczną się na początku 2020 roku, ale premiera przygody została ustalona na 2021 rok, więc na nowe wydarzenia z Geraltem w roli głównej przyjdzie nam sporo zaczekać.

Netflix nadal nie zakończył promocji serialu, więc dzisiaj możemy spojrzeć na bardzo przyjemny plakat – na grafice znajdują się oczywiście Geralt z Rivii, Yennefer i Ciri, a w tle dostrzeżecie mapę kontynentu... Choć pełną jakość dostrzeżecie dopiero po zapoznaniu się z materiałem w bardzo wysokiej jakości.

Platforma w świetny sposób promuje serial stworzony na podstawie uniwersum Andrzeja Sapkowskiego, bo właśnie „Wiedźmin” ma być jednym z najważniejszych projektów Netflixa w kolejnych latach.

Dla przypomnienia, Netflix zapowiada historię następującymi słowami:

Oparty na bestsellerowej serii powieści Andrzeja Sapkowskiego serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Szczegóły „Wiedźmina” od Netflix znajdziecie na witrynie platformy.

Wiedźmin Netflix plakat

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: netflix plakat wiedźmin wiedźmin netflix