Iza Łęcka Iza Łęcka 20.11.2019 07:35
V Wars okładka
975V

V Wars na zwiastunie. Netflix opowie o walce wampirów z ludźmi

Na platformach SVOD nie brakuje seriali podejmujących tematykę zombie, jednak Netflix na początku grudnia zaprosi widzów na inną wojnę. „V Wars” to serial prezentujący walkę ludzi o przetrwanie w świecie opanowanym przez wampiry.

„V Wars” to serial platformy Netflix przygotowany na podstawie komiksu o tym samym tytule autorstwa Jonathana Maberry'ego i Alana Robinsona. Twórcy w 2014 roku zaprezentowali historię, która została doceniona przez czytelników.

W tej wizji świata starożytna choroba zmienia ludzi w wampiry, a głównym bohaterem historii zostaje Luther Swann, którego najlepszy przyjaciel dołącza do grona drapieżników. Doktor musi odnaleźć lekarstwo i uratować ludzkość:

"Dr Luther Swann (Ian Somerhalder) wchodzi w świat niewyobrażalnego horroru, gdy tajemnicza choroba przekształca jego najlepszego przyjaciela, Michaela Fayne'a (Adrian Holmes), w morderczego drapieżnika, który żywi się innymi ludźmi. W miarę rozprzestrzeniania się choroby i przekształcania się większej liczby ludzi, społeczeństwo rozpada się na wrogie obozy, stawiając zwykłych ludzi w obliczu rosnącej liczby tych "wampirów". Swann ściga się z czasem, aby zrozumieć, co się dzieje, podczas gdy Fayne powstaje, aby stać się potężnym podziemnym przywódcą wampirów.”

Ian Somerhalder dokładnie zgłębił temat wampirów, gdyż w latach 2009-2017 był jednym z bohaterów „The Vampire Diaries”. Serial skończył swoją emisję dwa lata temu, ale najwidoczniej aktorowi ta tematyka przypadła szczególnie do gustu.

„V Wars” będzie dostępny na platformie Netflix od 5 grudnia.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://deadline.com/video/v-wars-trailer-blood-nation-plants-a-flag-with-netflix-series/

Tagi: netflix serial V Wars zwiastun