Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.11.2019 10:04
The Mandalorian serial
977V

The Mandalorian. Grafiki koncepcyjne ze świetnego serialu

The Mandalorian to chyba najlepsza rzecz, jaka wydarzyła się w uniwersum Star Wars od przynajmniej dekady i szkoda tylko, że musimy czekać na premierę Disney+ w Polsce.

The Mandalorian zbiera doskonałe recenzje, masę pochwał od publiczności (na Rotten Tomatoes serial bije pod tym względem rekordy) i szkoda tylko, że Disney+, gdzie można obejrzeć produkcję, nie jest jeszcze dostępny w Polsce. Nie wiadomo jeszcze nawet, jaki jest planowany termin premiery rzeczonej platformy VOD w naszym kraju.

Póki co musimy zatem żyć w niepewności i przyglądać się kolejnym materiałom z serialu The Mandalorian. Tym razem mamy dla was w galerii wyjątkowo ciekawą atrakcję - grafiki koncepcyjne, prezentujące różne sceny i sytuacje (nie zawsze takie, które pojawiły się finalnie w serialu) z dzieła Disneya. Większość z tych grafik można zobaczyć w trakcie wyświetlania "listy płac" w zakończeniu odcinków.

Trochę tu małych spoilerów, więc zalecam ostrożność osobom, które nie chcą w żaden sposób psuć sobie zabawy przed obejrzeniem serialu.

Póki co Disney+ wypuścił 2 odcinki serialu The Mandalorian. W piątek dojdzie do premiery 3 epizodu.

Polecam przy okazji lekturę naszej recenzji The Mandalorian. Wiadomo również, że The Mandalorian może trafić niedługo do kin.

Tagi: disney+ serial The Mandalorian