Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2019 21:01
Forza Toyota
4822V

Forza z marką Toyota. Twórcy Need for Speed Heat reagują

Twórcy Forza Horizon 4 potwierdzają nawiązanie wielkiej współpracy z marką Toyota. Playground Games oraz Turn 10 Studios mogą korzystać z szerokiego zestawu maszyn japońskiego koncernu. Gracze powinni szykować się na wiele nowych samochodów.

Playground Games nadal nie zakończyło wsparcia Forza Horizon 4 i podczas najnowszego Forza Monthly potwierdzono ważną wiadomość – gry z serii Forza otrzymają samochody marki Toyota. Gracze już teraz mogą liczyć na nowe wozy, które trafią do FH4, ale to oczywiście początek, ponieważ japoński koncern zaproponuje pojazdy do kolejnych odsłon serii Forza. W tytułach pojawią się także Lexusy oraz Sciony - ale oczywiście pierwsze wozy trafią do gry 12 grudnia (dzięki, Mateusz!). Deweloperzy podkreślili, że nawiązano współprace na lata. 

Jest to bez wątpienia świetna wiadomość dla wszystkich sympatyków marki Forza, którzy mogą liczyć na kolejne szybkie samochody – garaż nadciągającej Forza Motorsport 8 będzie na pewno rozbudowany o kilka świetnych aut.

Sytuacja jest interesująca z jeszcze jednego powodu – na wiadomość o nawiązaniu współpracy pomiędzy Forzą i Toyotą odpowiedzieli... Deweloperzy Need for Speeda. Jak wiadomo w sierpniu byliśmy świadkami ciekawej wymiany zdań pomiędzy koncernem a deweloperami odpowiedzialnymi za grę wydawaną przez EA.

Playground Games podczas wydarzenia zapowiedziało także inne samochody, które będą dostępne w grze.

Na naszej stronie znajdziecie dodatkowe informacje o serii Forza:

Źródło: Twitter

Tagi: Forza Horizon 4 Microsoft PlayGround Games