Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.11.2019 19:53
CS:GO Operation Shattered Web okładka
564V

CS:GO Operation Shattered Web wprowadza sporo nowości. Skórki, mapy, misje i liczne zmiany

Valve nie tylko chce zaprezentować w tym tygodniu Half-Life: Alyx. Sympatycy CS:GO mogą liczyć na dużą aktualizację, która wylądowała na serwerach. Twórcy zapewniają nową Operację, dorzucają kolejne mapy oraz dbają o cały tytuł.

Wielu naszych czytelników prosiło o tę wiadomość, więc postanowiłem wspomnieć o kolejnej grze Valve. Dzisiaj na serwerach CS:GO pojawiła się nowa aktualizacja, która w ciekawy sposób odświeża uznaną strzelankę.

Operation Shattered Web to oczywiście przede wszystkim seria nowych misji, które posiadacze Przepustki Sezonowej mogą wykonywać i podnosić swój poziom operacji. W każdym tygodniu fani CS:GO otrzymają sześć zadań, które można wykonać w różnorodnej kolejności – za ukończenie 33 misji zgarniecie srebrną odznakę, za 66 złotą, a za poświęcenie sporo czasu i wykonanie wszystkich, 100 zadań otrzymacie diamentowe oznaczenie. Operacja będzie trwać ponad 16 tygodni, a Battle Pass pozwalający gromadzić nagrody kosztuje 56,99 zł.

Oczywiście trzeba podkreślić, że Operation Shattered Web jest dostępne dla wszystkich, jednak tylko posiadacze przepustki mogą zdobywać nagrody i progres. Do tytułu trafiły także 4 kolekcje broni, 4 nowe noże, a dodatkowo po zakończeniu meczu zobaczymy specjalne „wyróżnienia”, które znamy już z przykładowo Overwatch.

W CS:GO w końcu pojawią się skórki bohaterów, więc teraz przed rozpoczęciem wydarzenia możemy wybrać, jak ma wyglądać nasza postać. Podczas wspomnianej Operacji zdobędziemy także szereg skinów do broni czy też właśnie protagonisty. Poszczególny skiny otrzymały unikalne animacje oraz głosy.

Na serwerach CS:GO wylądowały także trzy nowe mapy: Jungle zostało stworzone przez społeczność dla trybu Battle Royale (Danger Zone), Studio zapewnia standardową rozgrywkę, a na Lunacy natrafimy na stację kosmiczną z obniżoną grawitacją.

CS GO Operation Shattered Web Skiny

Więcej o grach Valve przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://cybersport.pl/231523/rusza-nowa-operacja-csgo-przywitajcie-operation-shattered-web/

Tagi: Counter-Strike: Global Offensive Operation Shattered Web Valve Valve/Hidden Path Entertainment