Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 16.11.2019 11:55
resident evil 2
1158V

Resident Evil 2 z nowym osiągnięciem na Steam. Twórcy planują nową aktualizację?

Resident Evil 2 został niedawno zaktualizowany na platformie Valve. Dodano nowe osiągnięcie, a serwis SteamDB ujawnił także nadchodzącą aktualizację.

Resident Evil 2 (2019) okazał się być ogromnym sukcesem dla firmy Capcom. Tą informację, potwierdza również wczorajsze wydarzenie, podczas którego to remake gry z 1998 roku, został uznany za najlepszą grę ostatnich miesięcy, zgarniając tym samym główną nagrodę. Warto zaznaczyć, że Capcom zbliża się do kolejnej bariery sprzedażowej - Resident Evil 2 do końca tego roku powinien trafić do 5 milionów graczy.

Capcom najwyraźniej już nie świętuje - twórcy najprawdopodobniej planują aktualizację z nową zawartością. Zbiegło to się z dodaniem nowego osiągnięcia do gry. O nowym achievmencie nie wiemy na razie zbyt dużo, oprócz tego, że zostanie przetłumaczony na wiele języków. 

Możliwe, że opracowana aktualizacja dotyczy poprawek błędów, a nowe osiągnięcie na Steamie to po prostu usterka. Niezależnie od tego, krążą pogłoski o potencjalnym remake'u Resident Evil 3 - być może Capcom przygotowuje się do ogłoszenia nowej produkcji?

Warto zajrzeć na:

Źródło: twistedvoxel.com

Tagi: Capcom resident evil 2 Resident Evil 2 (2019)