Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 06.10.2019 13:30
Crash z nowym pojazdem
579V

Crash Team Racing Nitro Fueled z akcją na rzecz niepełnosprawnych weteranów. Nowy pojazd wylądował w grze

Do najnowszej odsłony wyścigów w świecie Jamraja trafił właśnie kart, z którego wszystkie pieniądze za zakup, przeznaczone zostaną na rzecz niepełnosprawnych weteranów wojennych.

Crash Team Racing Nitro Fueled jest świetnym przykładem tego, jak rozwijać tytuł po premierze. Gra cały czas dostaje nową zawartość i nawet po pokonaniu całego trybu fabularnego, ciężko się w niej nudzić. Nowy kontent cały czas napływa, a to doskonale zachęca graczy do pozostawania przy tytule. 

Wyjątkową uwagę należy poświęć najnowszemu elementowi, który został dodany do gry. Jest to limitowany pojazd "Firehawk", który można nabyć w cenie $4.99 (około 20 złotych). Cały przygód zostanie przekazany na fundację Call of Duty Endowment - na rzecz poszkodowanych weteranów wojennych.

Należy zaznaczyć, że na ten moment kart dostępny jest jedynie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Ci będą mogli nabyć go bezpośrednio ze sklepów na swoich konsolach. Będzie on dostępny do momentu przekroczenia miliona dolarów wpływu. Nie wiadomo, czy po osiągnięciu progu akcja będzie kontynuowana w innych krajach. 

Pomimo świetnej inicjatywy, gracze są rozczarowani ruchem, który zezwala na nabywanie go wyłącznie mieszkańcom dwóch rzeczonych miejsc. Możliwość zakupu z innych rejonów świata bez wątpienia zwiększyłaby charytatywne wpływy. 

Więcej o tym tytule przeczytasz też tu:

Źródło: https://gamingbolt.com/crash-team-racing-nitro-fueled-gets-limited-edition-kart-to-support-disabled-veterans

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled