Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2019 17:17
Spyro i Crash
966V

Crash Team Racing Nitro-Fueled i Spyro. Bohater bierze udział w wyścigach i promuje swoje historie

Activision wykorzystuje posiadane IP do rozbudowy jednej oraz promocji kolejnej gry. W Crash Team Racing Nitro-Fueled pojawi się Spyro, a jego przyjazd do ekipy Crasha ma promować trzy przygody smoka, które lądują na nowych platformach.

Activision właśnie zapowiedziało kolejną aktualizację do Crash Team Racing Nitro Fueled. Gracze już 30 sierpnia rozpoczną walkę w Grand Prix Spyro & Friend – będzie to bezpłatne DLC, które pozwoli graczom uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Pierwszy raz w wyścigach Crasha pojawi się Spyro.

Grand Prix Spyro & Friend zapewni także tor tematycznie nawiązujący do przygód smoka. Podczas zabawy będziemy zbierać klejnoty, uciekać przed fajerwerkami oraz unikać nisko nadlatujących owiec. Twórcy zapowiedzieli także nowe postacie:

„Spyro nie ruszy w te zmagania sam, ponieważ do fioletowego rajdowca dołączą jako grywalne postacie Hunter i Gnasty Gnorc, a Sparx weźmie udział w zabawie jako ochronna maska podobna do Aku Aku na trasie Spyro Circuit”.

Mało? Do gry trafią także nowe pojazdy (Spyromobile, Gnasty Ride, Dragon Fly) oraz kolejne przedmioty do personalizacji. Wszystko ma oczywiście zachęcić graczy do spędzania czasu wolnego w Crash Team Racing Nitro-Fueled oraz przygotować śmiałków na Spyro Reignited Trilogy.

Trzy przygody Spyro już 3 września będą dostępne na Nintendo Switchu oraz PC.

Grand Prix Spyro & Friend

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled

Nie przegap