Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 19.11.2019 10:34
Remote Play PS4 Vita
2572V

PS4 Remote Play z bogatszymi możliwościami. Sony przypomniało sobie o PS Vita w nowej reklamie

Niedawno wystartowało Remote Play Together na Steam. Sony przypomina, że również ma w swojej ofercie funkcję "Remote Play" - w tym przypadku mamy jednak do czynienia  z trochę innym działaniem motywu.

Sony przypomina nam o funkcji Remote Play, którą umożliwia PlayStation 4 lub PlayStation 4 Pro. Chodzi oczywiście o streamowanie rozgrywki poprzez połączenie WiFi (Sony rekomenduje transfer danych przynajmniej na poziomie 12 Mbps dla optymalnej jakości).

Japoński gigant przypomina w reklamie, że w najnowszej wersji Remote Play zapewnia również wsparcie dla smartfonów lub tabletów, działających na systemie Android 5.0 lub wyższej wersji Androida. Oczywiście dostępna jest również obsługa Remote Play na urządzeniach z systemem iOS. Do działania Remote Play wymagane jest pobranie apki Remote Play PS4 z Google Store/Apple Store.

Co ciekawe - w reklamie pojawiła się PlayStation Vita (ale lektor nie wymienia nazwy sprzętu). Niestety Sony przypomina sobie o tym sprzęcie już tylko w kontekście marketingu Remote Play (ostatni raz w 2017 roku).

Warto sprawdzić:

Tagi: ps4 reklama remote play sony