Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.08.2019 14:50
Dragon Quest Builders 2 wysoka sprzedaż
409V

Dragon Quest Builders 2 przekroczyło 1.1 miliona sprzedanych kopii

Twórcy drugiej części spin-offu serii Dragon Quest podziękowali fanom za duże zainteresowanie grą. Do tej pory nabyto ponad milion kopii tytułu! 

Choć Dragon Quest Builders 2 zadebiutowało w Japonii jeszcze w zeszłym roku, to po światowej premierze sprzedaż znacząco przyspieszyła. Dowodem tego jest wpis, który pojawił się na oficjalnym koncie gry, na Twitterze. Zdradzono tam, jak wygląda aktualny wynik. 

Square Enix oraz Omega Force podały wczoraj, iż sprzedaż rzeczonego tytułu przebiła 1.1 miliona kopii (sumarycznie z wydań fizycznych i cyfrowych). Twórcy postanowili uczcić to, specjalnym dziękczynnym wideo, które kierują do fanów. 

Przy okazji ogłoszono także start najnowszego DLC do gry, Modernist Pack, które dodaje ponad 70 nowych receptur, co znacznie urozmaica rozgrywkę. Rozszerzenie utrzymane jest w futurystycznym klimacie i pozwala na budowanie luksusowych hoteli i nowoczesnych kompleksów. 

Dragon Quest Builders 2 dostępne jest w Europie od 12 lipca bieżącego roku i wyłącznie na konsole PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. 

Więcej o Dragon Quest:

 

Źródło: Twitter

Tagi: Dragon Quest Builders 2 Square Enix

Nie przegap