Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.11.2019 12:00
Ori and the Will of the Wisps na The Game Awards 2019
454V

Ori and the Will of the Wisps z nowym pokazem podczas The Game Awards 2019

Moon Studios zapowiedziało, że kolejny wgląd w ich najnowszą produkcję dostaniemy podczas tegorocznej gali The Game Awards, która odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Ori and the Will of the Wisps to niezwykle wyczekiwana kontynuacja kultowej gry dostępnej na urządzenia od Microsoftu. Świetny projekt z gatunku platformowych nawiązuje do kultowych tytułów z tej kategorii i ma jeszcze bardziej rozwijać to, co fani dostali przy okazji pierwszej części. 

Sequel ma zadebiutować na początku przyszłego roku, więc Moon Studios zapowiedziało, że kolejny, duży wgląd w produkcję dostaniemy przy okazji gali The Game Awards 2019, która będzie miała miejsce w przyszłym miesiącu, a dokładnie 12 grudnia.

Informację przekazał sam prowadzący, Geoff Keighley, który uczynił to za pomocą Twittera. Najprawdopodobniej zostaniemy uraczeni rozbudowanym zwiastunem albo nawet obszernym materiałem z rozgrywki. Wszystko rozstrzygnie się już za mniej niż miesiąc. Będzie to pierwsza okazja, od czerwcowego E3, gdzie będziemy mogli zobaczyć, jak prezentuje się gra. Wygląda na to, że jest na co czekać! 

Więcej o tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: BioWare Edmonton Mass Effect Mass Effect 5 Microsoft Moon Studios Ori and the Will of the Wisps