Iza Łęcka Iza Łęcka 19.11.2019 21:44
Google Stadia Red Dead Redemption 2
5561V

Google Stadia wyśmiewane za opóźnienia. Red Dead Redemption 2 wygląda znacznie lepiej na Xbox One X

Od dzisiaj Google Stadia ma zapewnić rewolucyjną rozgrywkę pierwszym graczom, ale kolejne opinie dotyczące platformy są kiepskie. Usługa boryka się z dużymi opóźnieniami, nie radząc sobie z dostarczeniem satysfakcjonującej oprawy.

Rewolucja zapowiadana przez Google nie nadeszła. Pierwsze recenzje dotyczące Google Stadii pozwalają ze spokojem obserwować sytuację na rynku, ponieważ najwidoczniej świat nie jest jeszcze gotowy na taką formę streamingu.

Kolejne materiały trafiają do Sieci, potwierdzając niemałe problemy Google Stadii – platforma nie radzi sobie z opóźnieniami oraz zapewnieniem odpowiedniej jakości oprawy. Na pierwszym materiale zobaczcie reakcję dziennikarza WashingtonPost – Gene Park próbował postrzelać w Destiny 2, ale spotkał się z ogromnymi opóźnieniami:

Kilku graczy zarzuciło dziennikarzowi problem z Siecią, jednak Park wytłumaczył, że test odbył się na dwóch łączach. Niezależnie od wybranego miejsca nie udało się uniknąć problemów - na dowód dołączono dwa SpeedTesty. Po lewej zobaczycie połączenie z domu, po prawej z pracy:

Google Stadia vs. Xbox One X Red Dead Redemption 2 - 0

Google Stadia musi radzić sobie także ze słabszą oprawą – idealnym przykładem jest Red Dead Redemption 2. Obraz na platformie streamingowej jest mniej wyraźny (kliknij zdjęcia, by powiększyć):

Google Stadia vs. Xbox One X Red Dead Redemption 2 - 1

Google Stadia vs. Xbox One X Red Dead Redemption 2 - 2

Google Stadia vs. Xbox One X Red Dead Redemption 2 - 3

Google Stadia vs. Xbox One X Red Dead Redemption 2 - 4

Więcej na ten temat przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Destiny 2 google stadia opóźnienie Red Dead Redemption 2