Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.11.2019 21:40
Sniper Ghost Warrior Contracts
1367V

Gry na PS4. Shenmue 3, Sniper Ghost Warrior Contracts, Civilization 6

Sony zaprasza graczy na kolejne nowości. Posiadacze PS4 mogą w tym tygodniu zapoznać się z między innymi Shenmue 3 oraz oczekiwanym od dawna Civilization 6. Poznajcie nowe mięcho nadciągające na PlayStation 4.

Posiadacze PS4 długo czekali na ten moment – Shenmue III w końcu debiutuje. Gra została zapowiedziana w 2015 roku, w międzyczasie kilkukrotnie przełożono datę premiery, ale w końcu fani poprzednich odsłon zapoznają się z nową opowieścią, która została przygotowana przez legendarnego Yū Suzukiego.

Najbliższe dni będą bardzo ciekawe dla graczy, bo jednocześnie w końcu na dużych konsolach zagramy w Civilization 6! Ten tytuł również był bardzo wyczekiwany przez fanów gatunku, ale na szczęście w końcu deweloperzy zdecydowali się uśmiechnąć do konsolowców.

Ciekawostką najbliższych dni jest też oczywiście Sniper Ghost Warrior Contracts, ponieważ wciąż nie mamy tak naprawdę pojęcia, czy tym razem CI Games zaoferuje dopracowaną grę, która nie zostanie zmiażdżona przez kolejnych recenzentów. Jedno jest pewne – nie będziemy się nudzić.

Nowe gry na PS4

[Aktualizacje]

Dodano gry z 19 listopada

Dodane gry z 20 listopada 

Dodane gry z 22 listopada 

Warto spojrzeć:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/11/18/these-are-your-new-playstation-store-releases-this-week-20/

Tagi: nowe gry na ps4 nowości ps4 PlayStation 4 ps4 Sony