Iza Łęcka Iza Łęcka 18.11.2019 13:51
Patryk Vega Napastnik
1006V

Napastnik to nowy film Patryka Vegi. Znamy datę premiery

Vega Cinematic Universe wchodzi w nową fazę. Reżyser „Polityki” potwierdził nazwę, datę premiery i szczegóły kolejnego filmu. Po policjantach, lekarzach i politykach, przyszedł czas na ukazanie prawdziwego oblicza piłki nożnej.

Patryk Vega skupia się nie tylko na „Polityce”. Reżyser potwierdził szczegóły kolejnego filmu - „Napastnik” będzie produkcją, która ma pokazać prawdę o polskiej piłce nożnej. Przyglądając się dorobkowi filmowemu Vegi, możemy oczekiwać, że opowieść zostanie poświęcona ukazaniu wszelkich najbardziej kontrowersyjnych, patologicznych lub przepełnionych korupcją aspektów funkcjonowania kolejnego środowiska.

Jak podaje redakcja NaEkranie.pl, „Napastnik” trafi do kin już 21 lutego 2020 roku, a prace na planie trwają od września. Wkrótce projekt powinien wejść w kolejną fazę przygotowań, a wtedy Vega rozpocznie promocję.

W „Napastniku” wystąpią między innymi Zbigniew Zamachowski („Wiedźmin- Pół Wieku Poezji Później”, „Pitbull. Ostatni pies”, „Polityka”), Piotr Stramowski („Pitbull. Nowe porządki”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” „Botoks”) oraz Antoni Królikowski („Na Wspólnej”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Polityka”). Film nie zmienia planów reżysera, który chce do 2025 roku stworzyć 16 kolejnych produkcji i w przyszłym roku zobaczymy także „Politykę 2”.

Dla przypomnienia, zobaczcie zwiastun ostatniego hitu komercyjnego Vegi:

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/nowy-film-patryka-vegi-znamy-tytul-kiedy-premiera-1573984532?

Tagi: napastnik patryk vega Vega Cinematic Universe