Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.11.2019 09:30
Polityka od Patryka Vegi jako serial na Canal+
858V

Polityka od Patryka Vegi powróci jako serial! Premiera już w tym roku

Głośny film Patryka Vegi doczeka się wersji serialowej. Na podstawie kontrowersyjnego filmu powstanie krótka seria, którą jeszcze w tym roku zobaczymy na Canal+.

Wygląda na to, że sukces filmu "Polityka" od Patryka Vegi dalej zbiera plony. O filmie było głośno od samego początku- głównie ze względu na fakt tarć, jakie wytworzył się pomiędzy popularnym reżyserem a władzami naszego kraju. Nie przeszkodzi to jednak w realizacji kolejnego planu. 

Ten okazuje się serialową wersją kinowej produkcji. Obejmie ona cztery 45-minutowe epizody, za których emisję odpowiedzialna będzie w Polsce telewizja Canal+. Emisja ustalona została na bardzo interesujący okres, albowiem pierwsze dwa odcinki będziemy mogli obejrzeć 21 grudnia, a kolejne, dzień później. W obu przypadkach dwuodcinkowy blok rozpocznie się o godzinie 21:00 (kolejny epizod zawsze o 21:45).

W obsadzie pojawią się aktorzy, których znamy z pierwotnej wersji. Zobaczymy więc m.in. Andrzeja Grabowskiego, Antoniego Królikowskiego, Macieja Stuhra, Zbigniewa Zamachowskiego i Ewę Kasprzyk. Za reżyserię odpowiadał oczywiście Patryk Vega, natomiast scenariusz napisał Olaf Olszewski. 

Interesujesz się polskim kinem? Przeczytaj także:

Źródło: CANAL+

Tagi: canal+ kino polskie patryk vega Politka