Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2019 09:03
yakuza like a dragon główny bohater
354V

Yakuza: Like a Dragon otrzymało demo. Zwiastun fabularny wprowadza do gry

Na japońskim PlayStation Store znajdziecie dzisiaj wycinek Yakuza: Like a Dragon. Gra prezentuje zupełnie nowe podejście do uznanego uniwersum, dlatego też fragment produkcji może pomóc w odpowiedzi na pytanie – czy warto czekać na pełną wersję?

SEGA opublikowało długi, trwający ponad 10 minut zwiastun, który wprowadza graczy w fabułę Yakuza: Like a Dragon. Materiał jest dostępny wyłącznie z oryginalnym dubbingiem, choć i tak najważniejszą informacją przedstawioną jest powrót protagonisty serii Yakuza – Kazuma Kiryu trafi do Like a Dragon.

Yakuza wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem, ale deweloperzy nie chcąc ciągle odcinać kuponów od uznanego uniwersum, postawili na duże odświeżenie rozgrywki. Najnowsza gra to typowy jRPG, w którym pojedynki odbędą się w turach, a prezentowany na powyższej grafice Ichiban Kasuga zyskał obecnie miano głównego bohatera.

Na japońskim PlayStation Store wylądowała wersja demonstracyjna Yakuza: Like a Dragon, która ma skusić niezdecydowanych do nowej wizji na najświeższą odsłonę. Pliki mogą w przyszłości trafić także do Europy, ale pamiętajcie, że aktualnie SEGA nie potwierdziła daty premiery na Zachodzie. Gra 16 stycznia zadebiutuje w Japonii.

Więcej o tym cyklu przeczytasz na naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio SEGA Yakuza: Like a Dragon