Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.11.2019 11:05
RDR 2 mody
528V

Red Dead Redemption 2 otwiera się na ambitne mody dzięki Script Hook

Wczoraj okazało się, że fani Red Dead Redemption 2 zabrali się już za tworzenie moda wprowadzającego "Undead Nightmare 2". Od dzisiaj możliwości kreatywne takich osób stają się praktycznie nieograniczone.

Modderzy działający w ramach Red Dead Redemption 2 nie muszą się już ograniczać do kosmetycznych przeróbek i wizualnych poprawek. Alxander Blade oddał do dyspozycji fanów Script Hook RDR2, czyli narzędzie pozwalające na łatwą obsługę własnych funkcji skryptów w Red Dead Redemption 2.

Na jakie szaleństwa pozwala Script Hook mogliśmy się już przekonać przy okazji Grand Theft Auto V. Większość rozbudowanych modów z GTA V (np. pozwalających na wcielanie się w gliniarzy) korzystała właśnie z narzędzia Alexandra Blade'a.

Mod Script Hook funkcjonuje też na najbardziej podstawowym poziomie jako trainer, czyli zapewnia cheaty w postaci nieskończonej wytrzymałości konia itd. Mod znajdziecie w tym miejscu.

Tak jak wspominaliśmy wczoraj, jednym z najciekawszych modów w Red Dead Redemption 2 może się okazać Undead Nighmare 2. Skoro Rockstar nie robi nic w kierunku zapewnienia nam takiego rozszerzenia (pomimo pewnych sygnałów, które pojawiały się już wcześniej), to do roboty zabrali się sami fani. Pierwsze owoce ich wysiłków znajdziecie w tym miejscu.

Warto sprawdzić:

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two