Iza Łęcka Iza Łęcka 15.11.2019 08:33
Wiedźmin Netflix Geralt
1736V

Wiedźmin od Netflix z przedpremierowym pokazem w Polsce

Netflix nie zapomina o fanach Wiedźmina z Polski. Platforma potwierdziła zorganizowanie przedpremierowego wydarzenia, podczas którego widzowie jako pierwsi zobaczą nową opowieść Geralta. Niektórzy będą musieli podjąć trudną decyzję.

„Wiedźmin” trafi na serwery platformy 20 grudnia. Od dnia premiery otrzymamy dostęp do wszystkich odcinków pierwszego sezonu, a następnie rozpocznie się żmudne wyczekiwanie. Zgodnie z oficjalnymi doniesieniami, druga opowieść stworzona przez streamingowego giganta zostanie wyemitowana dopiero w 2021 roku.

Netflix postanowił wykorzystać sytuację i atmosferę ogromnego zainteresowania serialem - zaplanowany został przedpremierowy pokaz. Na swoich mediach społecznościowych wydarzenie zostało zaanonsowane następującymi słowami:

„Tak, Płotka. Nadłożymy drogi. Jeżeli będziemy obojętnie omijać takie wydarzenia, nie zarobimy nawet na owies dla ciebie, prawda, Płotka?

Przedpremierowa uczta już 18 grudnia."

Nie zaprezentowano aktualnie większych szczegółów, jednak jak celnie dostrzegają fani – 18 grudnia miejsce będą mieć również przedpremierowe pokazy „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Film J.J. Abrams ma premierę dzień później, ale ze względu na wielkie zakończenie sagi, wielu widzów może wybrać się na przedpremierę.

Wkrótce otrzymamy konkrety pokazu „Wiedźmina” – najpewniej będziemy mieć do czynienia ze standardowym pokazem jednego odcinka, jednak możemy mieć nadzieję, że na wydarzeniu pojawi się ktoś z ekipy serialu i znajdą się możliwości na otrzymanie jeszcze większych smaczków z produkcji.

Na naszym serwisie przeczytajcie również:

Źródło: Netflix

Tagi: netflix pokaz Wiedźmin