Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2019 15:20
Wiedźmin 3 Dziki Gon Xbox Game Pass
1003V

Wiedźmin 3: Dziki Gon powinien wkrótce trafić do Xbox Game Pass

Microsoft nie radzi sobie z toną materiałów przygotowanych na Inside Xbox i według najnowszego przecieku – Wiedźmin 3: Dziki Gon wskoczy wkrótce do Xbox Game Pass. W Sieci pojawił się nowy zwiastun zapowiadający dołączenie do biblioteki gry CD Projekt RED.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował w maju 2015 roku, ale produkcja wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Dla wielu graczy to zdecydowanie jedna z najważniejszych gier tej generacji, więc pewnie znajdą się chętni, którzy ponownie zapoznają się z historią Geralta.

Według najnowszych przecieków – Wiedźmin 3: Dziki Gon już wkrótce będzie dostępny w Xbox Game Pass. Tytuł został zaprezentowany na reklamie usługi, która wylądowała na Twitchu. Możemy podejrzewać, że przygoda Polaków będzie jedną z gwiazd szerokiej listy nowych pozycji zmierzających do XGP.

Teraz pozostaje tylko czekać do wieczora na potwierdzenie tej informacji – z tego miejsca zapraszam naszą społeczność do wspólnego oglądania Inside Xbox na X019. Wydarzenie rozpocznie się już wieczorem.

Reklamę zobaczycie klikając na poniższą grafikę:

Wiedźmin 3 Dziki Gon Xbox Game Pass reklama

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon Xbox game pass