Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2019 20:23
Inside Xbox X019
1899V

Inside Xbox na X019. Oglądajcie z nami wydarzenie Microsoftu

Microsoft zaprasza wszystkich graczy na kolejną imprezę. X019 zostanie zapoczątkowane największą w historii edycją Inside Xbox i podczas wydarzenia zobaczymy wiele nowych gier. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy w nasze skromne progi.

Korporacja z Redmond systematycznie zaprasza graczy na kolejne edycje Inside Xbox, które pozwalają nam spojrzeć na ciekawe gry. Jednak dzisiejsze wydarzenie jest znacznie ciekawsze, ponieważ impreza odbędzie się w ramach X019.

Microsoft potwierdził, że wydarzenie będzie największą w historii odsłoną Inside Xbox, na której zobaczymy materiały z nadciągających gier, zapowiedzi nowych produkcji, poznamy szczegóły Project xCloud oraz zostanie ujawniona nowa (gruba!) oferta Xbox Game Pass.

Wśród plotek pojawiają się ciekawostki – szczegóły Age of Empire 4, nowe IP od Rare i Obsidian Entertainment oraz powitanie kolejnego studia w rodzinie? To może być naprawdę interesujące wydarzenie, które zapowie działania Microsoftu na ostatni rok przed uruchomieniem nowej generacji... Choć trzeba zaznaczyć, że na Inside Xbox nie usłyszymy o Xbox Scarlett.

Inside Xbox rozpocznie się o 21:00. Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Polecamy również na naszym portalu:

Tagi: microsoft x019 xbox one