Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2019 13:00
Seria Shenmue - streszczenie fabuły pierwszych dwóch części
367V

PSX Extreme: Seria Shenmue - streszczenie fabuły pierwszych dwóch części

Wielki powrót serii Shenmue odbędzie się już wkrótce, więc z tej okazji redakcja PSX Extreme postanowiła przybliżyć graczom pierwsze historie przygotowane dla tej niezwykłej serii. Potrzebujecie dobrego wprowadzenia lub odpowiedniej powtórki?

19 listopada odbędzie się premiera Shenmue III, na które czekaliśmy od kilku długich lat. Jest to duże wydarzenie dla fanów serii, więc redakcja PSX Extreme postanowiła zadbać o odpowiednie wprowadzenie. W najnowszym numerze znajdziecie kompletne informacje dotyczące dwóch wcześniej przygotowanych historii – będzie to dobra powtórka dla wszystkich zainteresowanych, którzy wyczekują na nową opowieść stworzoną przez legendarnych deweloperów.

Tekst został zapowiedziany następującymi słowami:

„Trzecia część Shenmue stała się ciałem. Yu Suzuki dokończył swoje opus magnum, a skoro sequel zaczyna się dokładnie w momencie, w którym skończyła się „jedynka”, a „trójka” kontynuuje wątki z drugiej odsłony, to jest to idealny moment na odświeżenie sobie pamięci i przypomnienie dotychczasowych losów Ryo.”

SoQ przybliża sam początek wydarzeń, opowiada o bohaterach i oczywiście przedstawia kompletne informacje dotyczące historii. To świetna lektura, która pomoże graczom w lepszy sposób doświadczyć Shenmue 3.

Jesteście zainteresowani? Wszystkie szczegóły najnowszego numeru PSX Extreme znajdziecie tutaj, numer zamówicie w sklepie wydawcy.

Warto u nas także sprawdzić:

Źródło: PSX Extreme

Tagi: psx extreme Shenmue Shenmue 3 Shenmue III