Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 27.10.2019 08:15
Shenmue 3 nowy zwiastun
591V

Shenmue 3. Nowy materiał przedstawia miasta i ich mieszkańców

Już za kilka tygodni na sklepowych półkach pojawi się wieńcząca historię, trzecia część przygód Ryo Hazukiego. Sprawdźcie, jak wypada gra na najnowszym materiale. 

Shenmue III odpowie wreszcie po latach na pytanie, jak ostatecznie potoczą się losy charakternego bohatera. Fani ze zniecierpliwieniem wyczekują tego, jak zakończy się przygoda i jak dobrą grą okaże się nadchodząca część, której premiera już niedługo.

Najnowszy materiał rzuca nieco więcej światła na świat przedstawiony w trzeciej odsłonie cyklu. Możemy przyjrzeć się na nim miastom i ich mieszkańcom. Zwiastun jest w pełni w języku japońskim, bez napisów, więc zrozumienie słów, które w nim padają, jest przeznaczone tylko dla nielicznych. Nawet pomimo ich braku, możemy jednak przyjrzeć się modelom postaci.

Te, choć nie zachwycają, to jednak ostatecznie wypadają nie najgorzej - szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę, jak wyboistą drogę przeszła gra w trakcie powstawania. Teraz wszystko jest już na dobrej drodze, aby ostatecznie zadebiutować 19 listopada tego roku na PlayStation 4 oraz PC!

 

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: Deep Silver Shenmue III YS Net