Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.11.2019 11:50
X019 z nowymi zapowidziami
775V

Projekt xCloud. Microsoft zapowiada wielkie ogłoszenie podczas nadchodzącego X019

Przyszłotygodniowe wydarzenie X019 w Londynie ma obfitować w całą masę zapowiedzi! Jedną z głównych informacji będzie ta na temat Projekt xCloud!

Microsoft zdaje się przygotowywać do jednego z największych wydarzeń, jakie miały ostatnio miejsce. X019 w Londynie ma być ogromną imprezą, która przyniesie całą masę odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Ostatnio informowaliśmy Was o tym, jakie 24 gry będziemy mogli zobaczyć. Wygląda jednak na to, że to tylko jeden z elementów.

Jak ogłoszono za pośrednictwem oficjalnego Twittera Xboksa, możemy spodziewać się także innych, nie mniej ważnych wiadomości. Dostaniemy potwierdzenie aż dwunastu studiów Xbox Game, nowe tytuły, które wejdą w skład Xbox Game Pass oraz, co może najważniejsze, wielkie ogłoszenie dotyczące Projekt xCloud!

W Internecie spekuluje się, że informacja może dotyczyć listy pierwszych gier, które będą dostępne w usłudze, albo nawet daty premiery! Na ten moment ciężko stwierdzić i nie wydaje mi się, aby Microsoft zamierzał jakkolwiek zdradzić swoje największe ogłoszenie ostatnich miesięcy jeszcze przed wydarzeniem.

Do kiedy więc przyjdzie nam poczekać? X019 odbędzie się w Londynie, w dniach 14-16 listopada. Całość transmitowana będzie na żywo i do obserwowania na platformie Mixer

Więcej o projektach Microsoftu:

Źródło: Twitter

Tagi: microsoft Projekt xCloud x019 xbox