Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 03.11.2019 08:15
Yakuza: Like a Dragon z demo
381V

Yakuza: Like a Dragon. Potwierdzenie wersji demo i długie wideo przedstawiające rozgrywkę

Najnowsza odsłona Yakuzy ma zmienić obliczę serii. Jeśli nie jesteście pewni, czy nowa ścieżka przypadnie Wam do gustu, będziecie mogli sprawdzić wersję demonstracyjną. 

Yakuza: Like a Dragon to ósma, pełnoprawna część cyklu, który w ostatnich lata przeżywa drugą młodość- wszystko za sprawą wydania odświeżonych wersji gier na PC oraz PlayStation 4. Nadchodząca odsłona ma przynieść niemało zmian w mechanice rozgrywki oraz schematach, które znaliśmy z poprzednich. 

Wygląda na to, że dane nam będzie sprawdzić, czy nowa formuła odpowiada naszym preferencjom, jeszcze przed zakupem produkcji. Na specjalnym wydarzeniu organizowanym przez SEGĘ, a kierowanym do fanów, pojawiło się dwóch członków ekipy pracującej nad grą- dyrektor kreatywny, Toshihiro Nagoshi oraz szef produkcji, Masayoshi Yokoyama

Panowie, podczas specjalnego panelu Q&A, odpowiadali na pytania zebranych w Tokio wielbicieli serii. Jedno z nich dotyczyło właśnie wersji demonstracyjnej. Ku zaskoczeniu zebranych, Yokoyama potwierdził, iż taka się pojawi! Co więcej, ma to mieć miejsce już niedługo. 

Oczywiście zapowiedź dotyczy wyłącznie japońskich fanów. Choć założenie japońskiego konta PSN nie jest przeszkodą, więc ci najbardziej wyczekujący, nie będą mieli problemu. Jeżeli jednak zamierzacie czekać, to wersja anglojęzyczna najprawdopodobniej także pojawi się do pobrania. Niemniej, będę to miało miejsce bliżej premiery gry w Europie, a daty jej debiutu na Starym Kontynencie nie znamy.

Nowy Gameplay

Na kanale GamersPrey, na YouTube, pojawił się półgodzinny zapis rozgrywki z rzeczonej części. Całość oczywiście w języku japońskim, choć możemy jeszcze bliżej przyjrzeć się pojedynkom, misjom pobocznym i charakterystycznym dla serii mini-gierkom. Rzućcie okiem:

Więcej o tym cyklu przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/11/yakuza-like-a-dragon-demo/

Tagi: Ryu Ga Gotoku Studio SEGA Yakuza: Like a Dragon