Iza Łęcka Iza Łęcka 13.11.2019 08:24
Death Stranding Mads Mikkelsen
1671V

Death Stranding z urodzinowym Easter Eggiem. Kojima wpadł na zdumiewający pomysł

Hideo Kojima nie mógł przedłużać pracy nad Death Stranding w nieskończoność, ale trzeba przyznać, że deweloperom udało się zadbać o kilka ciekawych Easter Eggów. Jeden będziecie mogli sprawdzić w dzień swoich urodzin. [UWAGA NA SPOILER!]

[UWAGA NA SPOILER!]

Death Stranding powstało zaskakująco szybko jak na standardy Hideo Kojimy, ale mimo to twórca potrafił wrzucić do gry wiele znanych postaci lub przygotować Easter Egg związany z urodzinami gracza. Jak wiadomo, na początku rozgrywki podajemy między innymi datę urodzin, która prawdopodobnie jest wykorzystana wyłącznie w jednym celu – by Mads Mikkelsen mógł nam złożyć życzenia.

Gdy akurat włączycie produkcję w dniu swoich urodzin i znajdziecie się w sekretnym pokoju głównego bohatera, obok napojów Monster Energy zobaczycie tort. Następnie po wyjściu na zewnątrz zostanie włączona dodatkowa scenka, w której występuje właśnie Mads Mikkelsen.

Kojima Productions pomimo ograniczonego czasu na stworzenie tytułu potrafiło w pełni wykorzystać swoje możliwości, nawet wplatając takie zabawne sceny czy inne ciekawostki. Jednocześnie Death Stranding jest jedną z nielicznych produkcji debiutujących w ostatnich miesiącach, która nie otrzymała wielkiej łatki na premierę. Pod przewodnictwem japońskiego twórcy, najwyraźniej panowała dobra organizacja pracy, dlatego dopracowano grę przed wrzuceniem kodu na płyty.

Warto także sprawdzić na naszym serwisie:

Źródło: https://twinfinite.net/2019/11/death-stranding-has-a-cute-mads-mikkelsen-easter-egg-if-you-play-on-your-birthday/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment