Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.11.2019 19:41
Gracz mierzy się z rekordem Stream 570 godzin
903V

Gracz mierzy się z rekordem. Chce w miesiącu streamować przez 570 godzin

Streamerzy wymyślają najróżniejsze wyzwania, by zachęcić do oglądania swoich transmisji szeroką publikę, ale pomysł GiantWaffle'a może skończyć się tragicznie. Gracz postanowił poświęcić listopad, by przez 570 godzin pokazywać swoją rozgrywkę.

Andrew "GiantWaffle" Bodine prowadzi bardzo nietypowy wyzwanie. 26-latek postanowił przez 30 dni grać po 19 godzin dziennie, by móc pobić rekord najdłuższej transmisji w miesiącu – streamer chce prowadzić relację przez 570 godzin. Aktualny rekord wynosi 566 godzin.

GiantWaffle podkreśla, że musiał „dostosować resztę swojego życia” i ograniczył w zasadzie wszystko do minimum. Streamer podszedł do wyzwania na poważnie i przez ostatnie trzy miesiące trenował, by móc sięgnąć po złoto. W czasie swojej relacji GiantWaffle zagrał w między innymi Death Stranding, Red Dead Redemption 2, Luigi’s Mansion 3, Escape From Tarkov, Rocket League, Factorio, Rainbow Six Siege oraz kilka gier, ale jeśli chce pobić rekord, to musi znaleźć jeszcze inne, angażujące produkcje.

Taki maraton jest oczywiście mocno wyniszczający, ale także potrafi zgromadzić odpowiednią publikę – wcześniej GiantWaffle'a podczas transmisji oglądało około 2500 widzów, a teraz liczba ta wzrosła do blisko 7000 osób. Sam zainteresowany podkreśla, że takie zachowanie nie jest zdrowe, jednak mimo to twórca próbuje:

„Streamowanie 19 godzin dziennie nie jest zdrowe. To oczywiste i jestem tego świadomy. Ale kiedy spojrzeć na tę sytuację z innej perspektywy, wiele osób próbujących pobić rekordy, popycha się do granic możliwości w sposób, który nie jest postrzegany jako zdrowy. Nie jest to łatwe. To nigdy nie miało być łatwe.”

Walkę GiantWaffle'a o sławę zobaczycie poniżej.

Na naszym serwisie warto także sprawdzić:

Źródło: https://www.kotaku.co.uk/2019/11/11/twitch-streamer-trained-for-3-months-to-try-and-break-566-hour-streaming-record?

Tagi: rekord stream streamer Twitch