Iza Łęcka Iza Łęcka 12.11.2019 12:04
The Legend of Zelda Breath of The Wild 2
1010V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 może zadebiutować w 2020 roku

Nintendo wystrzeliło się z wielu hitów w drugiej połowie 2019 roku, więc teraz nastąpił odpowiedni czas na poświęcenie swojej uwagi kolejnemu okresowi. Zdaniem znanej informatorki, w przyszłym roku możemy zagrać w The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny) to jedna z największych niespodzianek tegorocznego E3. Nintendo uchyliło rąbka tajemnicy pokazując pierwszy zwiastun, ale jak na razie wyczekujemy na większe konkrety dotyczące gry.

W sprawie tytuły wypowiedziała się Sabi, według której nowa Zelda może zadebiutować już w 2020 roku. Tak przynajmniej wyglądają plany, chociaż sporo jeszcze może ulec zmianie – jak wiadomo Nintendo chce zawsze dopracować gry z tej serii, więc opóźnienie premiery tytułu może stanowić dodatkowy czas na doszlifowanie i uzyskanie zadowalających efektów.

Na większe szczegóły dotyczące produkcji pozostaje zaczekać, jednak trzeba przyznać, że Nintendo musi zagwarantować kilka dużych tytułów AAA, których zadaniem będzie odciągnięcie klientów od przyszłorocznej premiery PS5 i Xbox Scarlett. Nintendo Switchem czeka prawdopodobnie najtrudniejszy rok bytowania.

To nie pierwszy raz, gdy informatorzy bliscy Nintendo łączą 2020 rok z The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Wcześniej King Zell wspomniał, że „jeśli lubimy Breath of the Wild, to polubimy 2020 rok”. King Zell to jeden ze specjalistów od Nintendo Directów – bardzo często ujawnia informacje przed imprezami Nintendo.

Więcej o The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Twitter

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny)