Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2019 18:46
The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 na E3! Zwiastun zapowiada nową historię
3930V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 na E3! Zwiastun zapowiada nową historię

Nintendo na końcu imprezy zaskoczyło. Otrzymaliśmy krótki zwiastun kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild! Produkcja zmierza oczywiście na Nintendo Switcha.

Największa bomba na koniec? Zamiast trzeciej Bayonetty otrzymaliśmy... The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2! Jest to oczywiście kontynuacja jednej z najlepszych gier tej generacji. Nie jest to raczej duże zaskoczenie, że Nintendo postanowiło rozwijać historię.

E3 2019 - Zapowiedzi, materiały, wiadomości. Wszystko w jednym miejscu

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to ogromny sukces Nintendo, więc firma idzie za ciosem. Teraz nie otrzymamy małego dodatku, a możemy liczyć na pełnoprawną kontynuację! Japończycy opracowują „sequel”. Na pierwszym materiale widzimy bohaterów (Zelda + Link), którzy podróżują przez podziemia(?)  – nie trudno docenić tutaj mroczną atmosferę.

Pytanie pozostaje jedno – kiedy? Ostatnio Japończycy wspominali, że nie zamierzają prezentować gier, które mają zadebiutować dopiero za kilka lat, ale w tym wypadku nie widzimy nawet magicznego „2020”. Czy może to być jeden z hitów na początek 2021 roku? Oby.

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild