Iza Łęcka Iza Łęcka 12.11.2019 07:38
Star Wars Jedi Upadły zakon bohater z droidem
768V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon bez wcześniejszego dostępu w ramach EA/Origin Access z obawy o spoilery

Electronic Arts w końcu zabrało głos w sprawie nieobecności Star Wars Jedi: Upadły Zakon w programie wcześniejszego dostępu do rozgrywki dla klientów EA Access i Origin Access. Wydawca obawia się o spoilery.

Star Wars Jedi: Upadły zakon będzie dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już w najbliższy piątek. W tym dniu pojawią się pierwsze recenzje, ale tym razem wydawca nie udostępnił fragmentu gry dla klientów EA Access i Origin Access. Postanowiono zmniejszyć ryzyko pojawienia się spoilerów:

Nie wydaje się to jednak dużym zaskoczeniem zważywszy na charakter produkcji – Respawn Entertainment stworzyło fabularną grę, która nie zawiera jakichkolwiek komponentów sieciowych. Nawet jeśli twórcy zapewnią kilkunastogodzinną opowieść, gracze mogliby ukończyć grę kilka dni przed debiutem, a następnie przedstawiać szczegóły fabuły i psuć frajdę innym, którzy swoją przygodę rozpoczną w dniu premiery.

Star Wars Jedi: Upadły Zakon będzie dostępne w Origin Access Premier, ale gracze zapoznają się z tytułem dopiero w piątek. W tym dniu także poznacie naszą opinię o grze – zapraszamy do recenzji na portal z samego rana.

Więcej na temat Star Wars Jedi: Upadły Zakon:

Źródło: Twitter

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon