Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.11.2019 15:11
star wars
1000V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Przedstawiono ujawnionych do tej pory wrogów

Do sieci trafił bardzo ciekawy materiał, pokazujący wszystkich ujawnionych do tej pory wrogów, z którymi przyjdzie nam walczyć w nadchodzącej produkcji z uniwersum Star Wars. 

Premiera Star Wars Jedi: Upadły zakon odbędzie się w najbliższy piątek, czyli 15 listopada. Za produkcję odpowiada studio Respawn Enterteinment, znane nam przede wszystkim z Apex Legends oraz serii Titanfall. Właściciel kanału US Games na serwisie YouTube, postanowił przeanalizować wypuszczone do tej pory materiały z najnowszej odsłony Star Warsów i stworzyć ciekawy materiał na temat przeciwników.

Według filmu, do tej pory ujawniono 29 typów wrogów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć na przeróżnych lokacjach - zaczynając od zwykłych platform, a kończąc na mrocznych kanałach. Gracze nie będą mogli narzekać na małą różnorodność wrogów - podczas zabawy, przyjdzie nam powalczyć z ludźmi - najczęściej szturmowcami, zwierzętami takimi jak zmutowane kraby, czy też z maszynami bojowymi.

Jak możemy się domyśleć, studio nie pokazało do tej pory pełnej obsady wrogów - resztę przeciwników przyjdzie nam poznać podczas zabawy w nadchodzącym tygodniu. Warto zaznaczyć, że Star Wars Jedi: Upadły Zakon można ograć za 60 złotych w ramach abonamentu Origin Access Premier. Z subskrypcją możecie bliżej się zapoznać po kliknięciu tutaj.

Warto zajrzeć na:

Źródło: GRYOnline.pl

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon