Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.11.2019 13:16
Star Wars Jedi: Upadły Zakon
1436V

Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Wiemy, kiedy pojawią się pierwsze recenzje

W sieci pojawiła się data zejścia embargo na recenzję najnowszej gry w uniwersum Star Warsów.

Star Wars Jedi: Upadły zakon od twórców Apex Legends oraz serii Titanfall zapowiada się wyśmienicie. Produkcja trafi w ręce graczy już za 4 dni, czyli 15 listopada. To właśnie wtedy rozpoczniemy przygodę młodym Jedi, któremu jakimś cudem udało się uciec przed czystką zapoczątkowaną Rozkazem 66, wydanym przez Palpatine'a.

Do sieci trafiają ciągle nowe materiały promocyjne, mające na celu zachęcenie potencjalnego gracza do zakupu produkcji. Jeśli nie możecie doczekać się premiery, na osłodzenie możecie obejrzeć ciekawy materiał, przedstawiający poznanych do tej pory wrogów. Zrobicie to po kliknięciu w ten link.

Kiedy będziecie mogli przeczytać pierwsze recenzje? Embargo na recenzje ma zejść o 6;00 w nadchodzący piątek. To właśnie wtedy przeczytacie pierwsze opinie krytyków i zadecydujecie, czy najnowsza odsłona w uniwersum Star Wars, zasługuje na Wasze pieniądze.

Według serwisu Gamerevolution, wstępne pobranie gry powinno być dostępne dzisiaj na platformie PC, użytkownicy Xboksa mogą już to zrobić, a posiadacze konsol Sony poczekają do 13 listopada.

Warto przeczytać:

Źródło: twistedvoxel.com

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment Star Wars Jedi: Upadły zakon