Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.11.2019 19:36
Fantasy Island Horror
577V

Fantasy Island promowane przez Sony. Zwiastun horroru przygotowanego na podstawie kultowego serialu

Sony Pictures przypomina światu o „Fantasy Island”, ale tym razem nie otrzymamy serialu przepełnionego grozą, a zamiast tego stworzono horror. Zobaczcie pierwszy zwiastun powracającej wyspy.

Minęło już 35 lat od premiery ostatniego odcinka „Fantasy Island” z AMC. Pewnie tylko nieliczni czytelnicy PPE pamiętają ten serial, ale Sony Pictures za sprawą współpracy z Blumhouse Productions i Columbia Pictures chce przedstawić widzom nową wizję na przerażającą wyspę.

Twórcy jednak nie przygotowali kolejnego thrillera. „Fantasy Island” to krwisty horror z wieloma mocnymi scenami, a całość ma kusić nie tylko nostalgią do wspomnianego serialu, ale kilkoma znany mi twarzami. W filmie wystąpią: Michael Peña („Ant-Man”, „Bogowie ulicy”), Maggie Q („Nikita”, „Stalker”), Lucy Hale („Słodkie kłamstewka”, „Wyspa strachu”), Austin Stowell („12 Strong”, „Swallow”), Portia Doubleday („Mr. Robot”, „Carrie”), Jimmy O. Yang („Dzień patriotów”, „Dolina krzemowa”) oraz Ryan Hansen („Weronika Mars”, „Wolna chata”).

„Fantasy Island” trafi do kin 14 lutego 2020 roku i pierwszy zwiastun wygląda nieźle. Historia tym razem skupi się na bogaczach, którzy przyjeżdżają na rajską wyspę, gdzie mogą spełnić swoje pragnienia – szybko okazuje się, że marzenia zamieniają się w przerażające koszmary.

Polecamy nasze teksty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: fantasy island film trailer zwiastun