Iza Łęcka Iza Łęcka 11.11.2019 13:32
Airplane Mode komórka gra Bachronym i AMC
796V

W Airplane Mode wcielicie się w pasażera linii lotniczych. Symulator siedzenia w fotelu

Latanie samolotami nie należy do specjalnie wyjątkowych doświadczeń, ale nie jest to problem dla deweloperów z Bachronym. Twórcy chcą usadzić graczy w fotelach nawet na kilka godzin i obserwować ich zabawę.

Latanie samolotem jako pasażer może sprawiać radość i budzić emocje (oczywiście, jeżeli nie mamy żadnych lęków) przez kilka pierwszych podróży, ale od pewnego momentu nie możemy liczyć na wielkie atrakcje. Mimo to Bachronym postanowiło przygotować Airplane Mode, w którym jedną z misji będzie przetrwanie sześciogodzinnego lotu.

Twórcy nie przewidują przyspieszenia akcji, więc gracze będą przez 360 minut siedzieć na miejscu, czytać książkę, oglądać wybrany program na małym monitorze, zjedzą obiad, a największą atrakcją może okazać się skorzystanie z toalety. Airplane Mode ma być „najbardziej realistycznym symulatorem w historii”, a wśród największych niespodziewanych momentów możemy oczekiwać płaczących dzieci, słabego sygnału Wi-Fi, turbulencji lub opóźnienia... Tak, w symulatorze pasażera samolotu możemy doświadczyć największej zmory podróżowania.

Za grę odpowiada wspomniane Bachronym, ale wydawcą została firma AMC Games – to nowy dział AMC, czyli firmy odpowiedzialnej między innymi za „The Walking Dead” oraz „Breaking Bad”.

Premiera Airplane Mode odbędzie się w przyszłym roku, a aktualną platformą docelową ma być PC.

Airplane Mode gra jedzenie

Warto także sprawdzić:

Źródło: https://wccftech.com/airplane-mode-lets-you-experience-the-joys-of-commercial-flights-in-a-videogame/

Tagi: Airplane Mode amc amc games Bachronym pc zapowiedź