Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 11.11.2019 12:10
watch dogs
668V

Watch Dogs. Produkcja nie umiera dzięki modowi Living_City

Pierwsza część serii Watch Dogs nie umiera dzięki modderom. "The_Silver" publikuje nową wersję moda "Living_City", która doda nowe misje, funkcje oraz zdarzenia.

Mimo, że Watch Dogs ma już swoje lata, w produkcję nadal zagrywają się gracze, chcący przeżyć pierwszy raz, lub po raz kolejny, historię Aidena Pearce - eksperta od włamań do systemów elektronicznych.

Oprócz podstawowej zawartości gry, fani serii mają możliwość pobrania ogromnego moda o nazwie Living_City, który, jak nazwa wskazuje, jeszcze bardziej ożywia miasto zaprojektowane dla pierwszej odsłony serii. Dwa dni temu, modder o pseudonimie "The_Silver" wydał nową wersję modyfikacji - dodaje ona nowe misje, losowe zdarzenia oraz nowe funkcje.

Wersja 1.9 wprowadzi dealera, który randomowo teleportuje się na pobliskie ulice - po zagadaniu do mężczyzny, możemy w szybki sposób nabyć broń. Co więcej, możemy wynająć najemnika, który będzie pomagał nam w krwawych strzelaninach. Oprócz tego, możemy zadzwonić po funkcjonariusza, który będzie patrolował wyznaczone przez nas ulice. 

Omawianą powyżej modyfikację możecie pobrać po kliknięciu tutaj. Warto przypomnieć, że Ubisoft, odpowiedzialny za pierwszą odsłonę serii, pracuje obecnie nad Watch Dogs: Legion - premiera tytułu została ostatnio opóźniona, więc miejmy nadzieję, że francuski gigant dopracuje produkcję i wypuści na rynek mocny tytuł.

Moda pobierzecie po kliknięciu tutaj.

Warto zajrzeć na:

Źródło: dsogaming.com

Tagi: Ubisoft watch dogs