Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.11.2019 08:45
PlayerUnknown's Battlegrounds z systemem klanów
361V

PUBG z systemem klanowym na PC i konsolach! Do gry nadciąga Tryb Rankingowy?

Wygląda na to, że nadchodząca aktualizacja do popularnej gry przyniesie mnóstwo nowości. Główną z nich ma być implementacja systemu klanów, który funkcjonuje obecnie wyłącznie w mobilnej wersji tytułu. 

PlayerUnknown's Battlegrounds będzie świętować za miesiąc swoje drugie urodziny, odkąd pojawiło się w pełnej wersji na rynku. Choć gra nie jest już tak głośna, jak miało to miejsce przy okazji premiery, to wciąż możemy mówić o niezwykle interesującym tytule, który, co ważne, stale się rozwija

Na potwierdzenie tego warto napisać o odkrycie, na które trafił użytkownik PlayerIGN, podczas przetrząsania bazy danych PUBG-a. Mowa o systemie klanów, który doskonale sprawdza się w mobilnej wersji- miałby on zostać zaimplementowany niedługo na PC oraz konsole.

Jak wynika z jego informacji, założenie drużyny wiązałoby się z kosztem 5000 BP. Nazwa winna mieć od 2 do 15 znaków, a jej skrótowa formułka od 2 do zaledwie 4. Slogan to maksymalnie 30 znaków, natomiast pełny opis 180. Liczba członków ma zostać ograniczona do 20. Spekuluje się, że wszystko to może mieć związek z Trybem Rankingowym, o którym jest głośno od jakiegoś czasu. 

Warto wspomnieć, że zaledwie kilka dni temu (na PC kilkanaście) pojawiła się ogromna aktualizacja, okraszona numerem 5.1, która przyniosła całe mnóstwo ciekawych elementów do rozgrywki. Jeśli więc od dłuższego czasu rozważacie powrót, to teraz jest dobry moment!

Więcej o tym tytule przeczytasz na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/looks-like-clan-systems-are-coming-to-pubg-on-pc/

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds