Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2019 16:05
PUBG LITE
1936V

PUBG LITE dostępny w Polsce! Grajcie za darmo

Świetna wiadomość dla fanów Battle Royale. PUBG LITE jest od dzisiaj dostępna w Polsce, więc gracze mogą pobierać produkcję i cieszyć się całą zawartością za darmo. Poznajcie wszystkie szczegóły wydania.

PUBG LITE było przez kilka miesięcy testowane przez graczy z Azji i gdy deweloperzy dopracowali kod – oferują go w kolejnych krajach. Na liście znajduje się także Polska, więc od dzisiaj możecie biegać za kurczakiem. Należy na pewno zaznaczyć, że pod względem rozgrywki PUBG LITE nie różni się od swojego „starszego” brata – deweloperzy postanowili zaoferować grę szerszemu gronu odbiorców i zainteresowani mogą szykować się na pełnoprawne Battle Royale.

PUBG LITE - gdzie pobrać? 

Małym problemem dla niektórych może okazać się forma dystrybucji – PUBG LITE nie jest dostępny na Steam, Epic Games Store lub innej platformie do cyfrowej dystrybucji. Gracze na PC chcąc grać w PUBG LITE muszą przemęczyć się widokiem dodatkowej ikonki na pulpicie.

Grę można pobrać ze strony dystrybutora.

PUBG LITE wymagania sprzętowe 

Minimalne: 

  • OS: Windows 7,8,10, 64bit
  • CPU: Core i3 2.4GHz
  • RAM: 4GB
  • GPU: DirectX11 Intel HD Graphics 4000
  • HDD: 4GB

Zalecane:

  • OS: Windows 7,8,10, 64bit
  • CPU: Core i5 2.8GHz
  • RAM: 8GB
  • GPU: DirectX11 NVIDIA Geforce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870
  • HDD: 4GB

PUBG LITE w polskiej wersji językowej

Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds chcą mieć pewność, że gracze będą mogli bez problemu nawigować po menu i oferują produkcję z różnymi lokalizacjami. Produkcja jest dostępna od dzisiaj w kolejnych wersjach językowych: angielskiej, polskiej, tureckiej, portugalskiej (brazylijskiej), portugalskiej (tradycyjnej), hiszpańskiej (łacińskiej), hiszpańskiej (tradycyjnej), rosyjskiej, niemieckiej i francuskiej.

PUBG LITE z nowym trybem i kolejnym sezonem

Twórcy oferując nowym graczom PUBG LITE postanowili jednocześnie wrzucić na serwery świeży tryb. Teraz zainteresowani mogą sprawdzić pojedynki czterech na czterech:

W tym trybie tempo gry zostaje podkręcone do maksimum dzięki dwóm czteroosobowym drużynom walczącym o przetrwanie. Jest on rozgrywany w opuszczonym magazynie otoczonym przez stare kontenery i pojazdy, co daje każdej z drużyn szansę na przechytrzenie przeciwników w walce o 40 eliminacji na koncie.

Na serwerach wystartował także drugi sezon zmagań, a jednocześnie zainteresowani mogą zainwestować w LITE PASS – przepustka sezonowa pozwala odblokowywać nowe przedmioty oraz wziąć udział w serii zadań. W tytule znajduje się także LITE PASS FREE, który będzie zawierał misje.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds

Nie przegap