Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2019 22:30
PUBG
772V

PUBG z dynamiczną pogodą. Twórcy pokazują nową mechanikę

Playerunknown's Battlegrounds już wkrótce zaoferuje pojedynki cross-platformowe na konsolach, ale to nie koniec nowości zmierzających do wciąż niezwykle popularnej produkcji. Twórcy chwalą się nowym systemem, który już zbiera żniwa na komputerach osobistych.

Twórcy PUBG-a pojawili się w Kolonii, by ogłosić start czwartego sezonu, a zarazem potwierdzili niezwykle ciekawą opcję dla konsolowców – już wkrótce weźmiemy udział w pojedynkach PlayStation 4 vs. Xbox One. Do takiej zabawy nie są oczywiście zaproszeni gracze na PC, jednak nie oznacza to, że deweloperzy zapominają o tej platformie.

PUBG na PC otrzymał aktualizację 4.2, która oferuje dynamiczną pogodę na Erangel – to początek wprowadzania mechaniki. W przyszłości doświadczymy nowinki na innych lokacjach, a pewnie nawet na kolejnych urządzeniach.

Nie jest to rewolucja w branży, ale akurat sympatycy Battle Royale pewnie nie mogą narzekać, ponieważ studio wciąż pracuje nad ciekawostkami, które mają ulepszyć zabawę w Playerunknown's Battlegrounds.

Warto spojrzeć:

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds