Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.11.2019 08:15
Wiedźmin od Netflix nowe zdjęcia
4075V

Wiedźmin od Netflix. Garść nowych zdjęć z bohaterami serialu

W Internecie pojawiło się sporo nowych zdjęć z nadchodzącej produkcji od platformy Netflix. Zobaczcie, jak wypadają ucharakteryzowani aktorzy!

Serial "Wiedźmin", który zadebiutuje w grudniu, na platformie Netflix, to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji. Ma ona nawiązać poziomem i przełomowością do "Gry o Tron", o czym wspomina wiele osób związanych z filmem. Choć na ten moment ciężko wyrokować, to można śmiało stwierdzić, że potencjał ku takiemu obrotowi spraw zdecydowanie jest. 

W Internecie pojawiły się właśnie zupełnie nowe zdjęcia ucharakteryzowanych aktorów oraz przebitki z planu zdjęciowego. Możemy przyjrzeć się temu, jak wypadną Yennefer i Ciri w swoich "klasycznych" strojach. I pomimo początkowego sceptycyzmu, wydaje mi się, że opinie ogółu mogą ulec zmianie. 

Kolejne fotografie udostępnione zostały przez samą Lauren Hissrich. Przedstawiają one Salę Królewską w Cintrze, a my możemy ponownie rzucić okiem na Ciri, a także na Królową Calenthę, Eista Tuirseach oraz Myszowora. Wszystkich bohaterów mogliśmy oglądać już na zwiastunie, ale nigdy w stop-klatce, ani dokładnie w tej scenerii. 

"Wiedźmin" platformy Netflix zadebiutuje już 20 grudnia bieżącego roku i będzie to bez dwóch zdań ogromne wydarzenie dla wszystkich fanów pióra Andrzeja Sapkowskiego oraz gier CD Projekt RED.

Więcej o nadchodzącym serialu:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2019/11/06/the-witchers-showrunner-reveals-new-behind-the-scenes-cintra-stills/

Tagi: netflix serial The Witcher wiedźmin