Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2019 13:43
Wiedźmin od Netflix
1671V

Wiedźmin od Netflixa skupi się przede wszystkim na Ciri i Yennefer

Podczas wydarzenia w Londynie, Lauren S. Hissrich opowiedziała o znaczeniu ról Yennefer oraz Ciri w nadchodzącym serialu od Netflixa.

Niedawno dowiedzieliśmy się o dacie premiery długo wyczekiwanego serialu w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego - Wiedźmin od stacji Netflix. Fani jeszcze nie ochłonęli, a według plotek, ma ukazać się nawet 7 sezonów serialu - Lauren S. Hissrich zapewnia, że przygotowała historię na siedem sezonów!

Na niedawnym panelu w Londynie, prowadząca show, Lauren S. Hissrich oznajmiła, że długo wyczekiwany serial będzie skupiał się przede wszystkim na opowiedzeniu historii o Ciri i Yennefer, niżeli na Geralcie z Rivii. 

8 książek, przeczytałam je wszystkie. Wiedziałam, że chcę zacząć od opowiadań. Wyjaśniają, czym są wiedźmini. Ale chciałam wcześniej przedstawić Ciri i Yennefer. Poznasz Ciri [naprawdę ją poznasz], zanim wejdzie w interakcję z innymi postaciami. 

W sieci pojawiły się od razu spekulacje na temat roli serialowego Geralta, w którego wcieli się Henry Cavill. Hissrich wyjaśniła, że Geralt dostanie odpowiednią ilość czasu przed ekranem, ale najważniejsze jest, żeby główne role zagrała Yennefer wraz z Ciri. 

Musimy zrozumieć je indywidualnie, abyśmy mogli zrozumieć je razem.

Nie każdemu spodobały się słowa, które wypowiedziała showrunnerka - wiemy natomiast, że serial jest inspirowany na podstawie książek, a nie gier z rodzimego studia, gdzie Geralt był głównym bohaterem.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon zadebiutuje 20 grudnia, a do naszej dyspozycji zostanie oddane 8 odcinków.

Warto przeczytać:

Źródło: VG247

Tagi: Wiedźmin od Netflix