Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2019 16:14
Wiedźmin od Netflix
1755V

Wiedźmin od Netflix. Drugi sezon potwierdzony, poznaliśmy nazwy sześciu z ośmiu odcinków pierwszego sezonu

Do sieci wyciekły nazwy sześciu z ośmiu odcinków pierwszego sezonu serialu Wiedźmin od Netfliksa. Dodatkowo, serwis Redanian Intelligence wpadł na trop sugerujący powstanie drugiego sezonu.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się już, że nadchodzący serial Wiedźmin od stacji Netflix skupi się przede wszystkim na opowiedzeniu historii dwóch kobiet - Ciri oraz Yennefer. W międzyczasie, serwis Redanian Intelligence, podał nam nazwy sześciu z ośmiu odcinków, które będą dostępne 20 grudnia! Lista pochodzi z usuniętego już wpisu ze strony Writers Guild of America:

  • Odcinek 2: Four Marks (Cztery znaki)
  • Odcinek 3: Betrayer Moon (Księżyc zdrajcy)
  • Odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials (Bankietów, bękartów i pochówków)
  • Odcinek 6: Rare Species (Rzadkie gatunki)
  • Odcinek 7: Before A Fall (Przed upadkiem)
  • Odcinek 8: Much More (Coś więcej)

Jak już zapewne zauważyliście, nie udało dokopać się do nazwy pierwszego i piątego odcinka. 

To jednak nie wszystko - serwis Redanian Intelligence w swoim wpisie zdradza ciekawsze informacje - wszyscy pisarze, z wyjątkiem Jenny Klein, która napisała scenariusz do drugiego odcinka pierwszego sezonu, mają na swoim koncie dwa wpisy o Wiedźminie. Pierwsza data to Wiedźmin 2019-2020, a druga to Wiedźmin 2020-2021, która tylko potwierdza drugi sezon Wiedźmina, co oznacza, że fani uniwersum doczekają się kontynuacji przygód Geralta z Rivii.

Zapowiedź kolejnego sezonu była tylko kwestią czasu - sama Lauren S. Hissrich, osoba odpowiedzialna za serialowego Wiedźmina, oznajmiła, że przygotowała scenariusz dla aż 7 sezonów!

O serialu warto przeczytać:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2019/11/02/episode-titles-for-six-episodes-of-the-witcher-revealed-along-with-confirmation-of-season-2/

Tagi: Wiedźmin od Netflix