Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.11.2019 08:45
Death Stranding na zwiasutnie
1176V

Death Stranding na bardzo klimatycznym zwiastunie. Wersja na PlayStation 4 Pro ma zachwycać

Na kanale PlayStation pojawił się zwiastun, który zachęca graczy, aby sprawdzać, jak świetnie gra wypada na podrasowanej konsoli od Sony. 

Death Stranding to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier drugiej połowy bieżącego roku. Hit od popularnego Hideo Kojimy zadebiutował wczoraj i z tej okazji, prócz zwykłego zwiastuna, pojawił się także ten, który promuje wersję na PlayStation 4 Pro

Po latach oczekiwań gra wreszcie miała swoją premierę. Jedną z największych jej zalet, o której wspominają recenzenci, jest świetnie dopracowany aspekt wizualny. Wygląda na to, że Sony ma tego świadomość, więc najnowszy zwiastun skupia się właśnie na tym elemencie rozgrywki i zdecydowanie go podkreśla. 

Wideo przedstawia nam mieszankę filmu aktorskiego ze wstawkami CGI. Całość ma zachęcać do sięgnięcia po grę i poczucia głębi, która się za nią kryje. Twórcy podkreślają w materiale, iż możemy "Poczuć Moc", którą zaoferuje nam konsola PlayStation 4 Pro. Jeśli jesteście ciekawi, jak wypada porównanie rzeczonej wersji z tą, którą zobaczymy na PlayStation 4, to znajdziecie u nas informację o porównaniu

Nawet jeśli nie interesuje Was sam aspekt gry na podrasowanej konsoli od Sony, zwiastun wciąż zdecydowanie warto zobaczyć. Choćby dla samego klimatu, którym ten wręcz ocieka:

Więcej o najnowszym projekcie Hideo Kojimy:

Źródło: YouTube

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment