Serial Halo. Kompletowanie obsady zakończone, rusza faza produkcyjna

Filmy i seriale
701V
Serial Halo. Kompletowanie obsady zakończone, rusza faza produkcyjna
Kajetan Węsierski | 09.11.2019, 09:50

Najnowszy serial telewizyjny, bazujący na uniwersum popularnej serii gier, wchodzi w fazę produkcyjną! Rozpoczynają się prace na planie!

"Halo" ma być niezwykle ambitnym serialem, który zekranizuje obszerne uniwersum znane z popularnych gier wideo. Twórcy zamierzają wykreować projekt, który stanie się światowym hitem i pozwoli dotrzeć świetnej historii do większej liczby ludzi. 

Pierwsza misja ekipy odpowiedzialnej za nadchodzący serial "Halo" została spełniona- ekipa aktorów już w komplecie. Jak donosi Variety, do obsady dołączyły trzy nazwiska. Są to Danny Sapani (znany ze "Star Wars: Ostatni Jedi" oraz "Czarnej Pantery"), Olive Gray (która grała we "Fleabag") oraz Charlie Murphy (kojarzony z "Peaky Blinders"). Pierwsza dwójka wejdzie w buty niezwykle ikonicznych bohaterów: Kapitana UNSC, Jacoba Keyesa oraz jego córkę, Dr. Mirandę Keyes. Murphy wcieli się w postać zwaną Makee.

Dla uczczenia skompletowania załogi oraz wejścia w długo wyczekiwany proces twórczy, na oficjalnej koncie serialu, na Twitterze, pojawiło się zdjęcie obsady. Możemy nań zobaczyć także nazwiska, o których informowaliśmy wcześniej. Data premiery pozostaje wciąż tajemnicą, choć utrzymywać możemy sugestie, które pojawiły się jeszcze w sierpniu, iż projekt zadebiutuje na ekranach w 2021 roku. 

Więcej o serialach przeczytasz w naszym serwisie:

Źródło: Twitter

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper