Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.11.2019 21:00
n7 day
1093V

Mass Effect na grafikach koncepcyjnych. Jaki kierunek może obrać kolejna część?

Tegoroczne N7 Day już za nami - co z tej okazji przygotowało dla nas BioWare? Casey Hudson udostępnił ciekawe grafiki na swoim koncie Twitter.

Jesteśmy już po wydarzeniu N7 Day - dniu, w którym wszyscy fani serii Mass Effect integrują się w sieci i wspominają niezapomniane chwile związane z produkcjami od studia BioWare. Z tej okazji, kanadyjskie studio opublikowało kilka ciekawych filmików oraz grafik koncepcyjnych - największą uwagę przyciąga wpis od Casey Hudson'a, jednego z twórców trylogii.

Na powyższym wpisie widzimy cztery grafiki, które przedstawiają najprawdopodobniej kierunek, w którym może udać się seria - nie ma co się oszukiwać - EA nie porzuci tak dochodowej serii, jakim był Mass Effect. Na pierwszym obrazku widzimy kroganina oraz człowieka z bronią o nazwie Mściciel. Trzecia osoba z drużyny wyłania się ze znanego z pierwszej części pojazdu, Mako. Drugi obrazek przypomina placówkę, możliwe, że Cerberusa - słynęli oni z ładnych budowli - Człowiek Iluzja dysponował ogromnymi pieniędzmi z nieznanych źródeł. 

Na trzecim obrazku widzimy budynek, który kolorami przypomina obiekt Cerberusa. Możemy dostrzec również nowy rodzaj zwierzęcia, przypominający trochę wielbłąda. Na ostatnim obrazku widzimy nasz ukochany statek o nazwie Normandy, który wyłania się z morskiego obiektu badawczego.

Niestety, nic konkretnego nie zostało zapowiedziane. Fani trylogii liczyli na remaster trzech pierwszych części, niektórzy oczekiwali ogłoszenia kontynuacji przygód w Andromedzie, a inni modlili się o kolejną część osadzoną w trylogii. Mimo to, Casey Hudson pokazuje nam, że BioWare nadal myśli nad kontynuacją Mass Effect'a. Według mnie, na konkretne informacje odnośnie kolejnej części serii, poczekamy do premiery Dragon Age 4.

O BioWare warto przeczytać;

Źródło: GamingBolt.com

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda