Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2019 12:59
crash team racing wyścig
762V

Crash Team Racing Nitro Fueled otrzyma kolejne sezony. Twórcy zapowiadają nowe wyzwania

Beenox nie rezygnuje ze wsparcia Crash Team Racing Nitro Fueled. Plany  na rozbudowanie gry jak na razie się nie kończą – już teraz studio potwierdziło zawartość dla trzech kolejnych sezonów. Do dyspozycji graczy oddane zostaną między innymi nowe postacie.

Beenox zajęło się nie tylko przygotowaniem odrestaurowanych wyścigów Crasha. Deweloperzy mają teraz dbać o Crash Team Racing Nitro Fueled zapewniając systematycznie nową zawartość, więc od premiery otrzymujemy kolejne rozszerzenia pod postacią sezonów.

Każde wydarzenie posiada płatną i bezpłatną zawartość – w kolejnych tygodniach posiadacze gry sprawdzą Spooky Grand Prix, Neon Circus Grand Prix i Winter Festival Grand Prix. Wśród wstępnych nowości możemy potwierdzić trzy mapy, trzy pojazdy oraz trzy postacie – aktualnie zespół zapowiedział Ninę Cortex.

Jak widać Beenox umiejętnie korzysta z wydarzeń w prawdziwym świecie – sprawdzimy rozszerzenia związane z Halloween, karnawałem oraz świętami. Pamiętajcie, że jest to przedsmak nowości, bowiem każdy Grand Prix zawiera także skórki dla postaci oraz elementy do personalizacji.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled