Tytus Stobiński Tytus Stobiński 02.10.2019 11:21
Sniper Ghost Warrior
571V

Sniper: Ghost Warrior Contracts z materiałem okraszonym komentarzem developera. Posłuchajcie o nowościach

Sniper: Ghost Warrior Contracts pojawi się na rynku już za miesiąc, a my możemy przyjrzeć się materiałowi z gry, który tym razem został okraszony komentarzem twórców.

Materiał przedstawia nam znany już fragment z misji o nazwie Kolchak Harbor, który prezentowaliśmy Wam już na łamach ppe. Tym razem jednak, okraszony on jest komentarzem starszego menedżera ds. społeczności w CI Games. Ten opowiada o świeżych aspektach, które mają sprawić, że Sniper: Ghost Warrior Contracts okaże się być najlepszą częścią serii. 

Twórca już na początku zaznacza, że na materiale skupia się na głównym celu kontraktu, ale zapewnia, że nowy Sniper pozwala nam grać jak chcemy, a do pomniejszych celów, jakie zlokalizowane są na tym samym obszarze zawsze możemy powrócić. CI Games chce, by pomimo struktury gry opartej na poziomach, ta dawała nam jak najwięcej wolności. 

Potem słyszymy nieco słów na temat nowości w grze, takich jak choćby specjalna maska do zaznaczania widocznych wrogów. Jednym z najważniejszych elementów produkcji, jest także zupełnie nowy, Dynamiczny System Celowania, który sprawia, że bycie snajperem staje się dużo bardziej wymagające. Teraz, powodzenie likwidacji naszego celu, zależy od różnych warunków atmosferycznych.

Nowy Sniper zapowiada się jako niezła gra. Z drugiej strony jednak martwi nieco i dziwi, że od dłuższego czasu twórcy pokazują nam jedynie ten sam materiał, skoro całość ma być dość obszernym tytułem. Pozostaje nam czekać, z czasem w sieci będzie pojawiało się coraz więcej treści i opinii.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: