Iza Łęcka Iza Łęcka 09.11.2019 00:30
Horizon Zero Dawn Aloy
7363V

Horizon: Zero Dawn zdumiewa. Odblokowana kamera pozwala spojrzeć na przepiękny świat

Guerrilla Games już w 2017 roku zaprezentowało świat stworzony dla Horizon: Zero Dawn, który oczarował niejednego gracza. Najnowszy materiał tylko potwierdza skalę projektu i jakość gry. Twórcy czym prędzej muszą przygotować kontynuację na PS5.

Horizon: Zero Dawn to jedno z nowych IP debiutujących na PlayStation 4, które zebrało wiele pozytywnych słów i dużo uznania wśród graczy z całego świata. Gra zebrała również pochwały od dziennikarzy (średnia ocen na poziomie 89%), a według licznych pozytywnych przecieków – twórcy już pracują nad kontynuacją.

Jeden z graczy w oczekiwaniu na Death Stranding postanowił pogrzebać w Horizon: Zero Dawn i dokonał interesującego odkrycia prezentującego artyzm i  kunszt świata przygotowanego na Decima. Jak wiadomo obie gry łączy właśnie silnik - Guerrilla Games podzieliło się technologią z Kojima Productions, a nawet część pracowników studia brała czynny udział w stworzeniu produkcji Hideo Kojimy.

Trzeba przyznać, że Holendrzy opracowali zdumiewająco piękny świat, który choć ma już dwa lata na karku, nadal wzbudza zachwyt i hipnotyzuje. Teraz możemy wyłącznie wyczekiwać na dobre informacje o PS5 i potwierdzenie licznych doniesień o Horizon: Zero Dawn 2. Jeśli ten zespół faktycznie rozwija nową przygodę Aloy i otrzyma do swojej dyspozycji moc japońskiego next-gena, to możemy spodziewać się prawdziwych fajerwerków i nie mniejszego dopracowania wizualnego.

Na naszym portalu również polecamy do sprawdzenia:

Źródło: Twitter

Tagi: Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn Sony Interactive Entertainment