Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2019 17:35
Persona 5 bohater
1326V

PS Now z listopadową ofertą. Mniej znaczy lepiej

Sony ujawniło zestaw nowych gier przygotowanych dla subskrybentów PS Now i chociaż na liście nie widnieje dziesięć najróżniejszych produkcji, to jednak przygotowane zestawienie wynagradza wiele. Japończycy wrzucają do PlayStation Now trzy bardzo mocne gry.

PlayStation Now wciąż nie jest dostępne na całym świecie, jednak nie jest to problem dla zgłodniałych graczy. Sony małymi krokami szykuje się do globalnej premiery, ale pewnie głębsze szczegóły poznamy dopiero w przyszłym roku.

Mimo to warto już teraz zainteresować się PS Now, ponieważ najnowsza aktualizacja wygląda niezwykle dobrze. Gracze w listopadzie zapoznają się wyłącznie z trzema tytułami, ale są to bardzo mocne pozycje.

PS Now listopad 2019

  • Persona 5 (do 4 lutego 2020 roku)
  • Śródziemie: Cień wojny (do 4 lutego 2020 roku)
  • Hollow Knight

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w Persona 5, a macie ochotę na grę przepełnioną japońskim klimatem, to nie macie wyboru – to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji dostępnych na PlayStation 4. Śródziemie: Cień wojny zebrało sporo negatywnych opinii przez przeładowanie tytułu dodatkowymi płatnościami, ale autorzy zajęli się usunięciem niedogodności i teraz całość wygląda dużo lepiej, a Hollow Knight to klasa sama w sobie – gra może pochwalić się średnią na poziomie 90%.

Na naszym serwisie sprawdźcie również:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/11/05/persona-5-middle-earth-shadow-of-war-and-hollow-knight-join-ps-now-in-november

Tagi: playstation 4 playstation now ps now ps4 sony