Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.11.2019 18:05
Red Dead Redemption 2 pc bohaterowie
5975V

Red Dead Redemption 2 z dużymi problemami na PC. Gra Rockstar z poważnymi błędami [Aktualizacja #1]

Rockstar właśnie doświadcza problemów w raju. Red Dead Redemption 2 trafiło na PC, ale wielu graczy nie może mówić o przyjemnej premierze. Klienci natrafili na poważne błędy, przez które nie mogą doświadczać Dzikiego Zachodu.

Rockstar o godzinie 15:00 oficjalnie zaprosiło graczy do sprawdzania Red Dead Redemption 2 i po zaledwie godzinie pojawiły się nieprzychylne komentarze społeczności, która nie może cieszyć się nową produkcją uznanego studia.

Red Dead Redemption 2 na PC ma duże problemy – część graczy nie może nawet włączyć produkcji, ponieważ już Rockstar Games Launcher wyświetla komunikat o „nieoczekiwanym wyłączeniu”. Kolejne problemy zdarzają się w dosłownie kolejnym kroku, ponieważ część klientów napotyka na niekończący się ekran wczytywania, a następnym śmiałkom tytuł po prostu się wyłącza i wyrzuca do pulpitu.

Problemy nie są oczywiście globalne, jednak Twitter Rockstar Games jest bombardowany przez graczy, którzy kupili tytuł, chcieli zagrać w dniu premiery, a zamiast tego napotykają na liczne niedogodności. Deweloperzy milczą, więc część fanów szuka rozwiązań na własną rękę – niektórym pomaga wyłączenie antywirusa, a niektórzy zachęcają do wrzucania pliku exe. do wyjątków.

Red Dead Redemption 2 pc pc pc

[Aktualizacja #1]

Rockstar walczy z problemem. Firma szuka rozwiązania wszystkich błędów i aktualnie zachęca do zaktualizowania sterowników, ale to niestety nie pomaga, więc klienci mają włączyć grę "jako administrator". Studio przygotowało nawet specjalną podstronę, która ma pomóc graczom.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: Twitter

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two