Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.11.2019 15:44
Death Stranding Famitsu
721V

Death Stranding. Artysta zaprojektował okładkę Death Stranding dla japońskiego magazynu

Do sieci wyciekła grafika prezentująca okładkę do najnowszego numeru japońskiego magazynu Famitsu.

Na początku przyszłego tygodnia zostanie wydany kolejny numer japońskiego magazynu Famitsu, który jest poświęcony grom wideo. Nie powinno więc nas dziwić, że okładka nowego numeru krąży już po sieci - jak możemy zobaczyć, grafika prezentuje się bardzo dobrze - została zaprojektowana przez Yoji Shinkawe, który pełnił rolę dyrektora artystycznego w serii Metal Gear Solid.

Użytkownik Twittera o nazwie "Nibel", udostępnił zdjęcie okładki w poniższym tweecie:

Sama grafika wygląda podobnie do innych dzieł Shinkawy z serii Metal Gear Solid - widzimy na niej głównego bohatera, gry Death Stranding od studia Kojima, Normana Reedusa oraz Madsa Mikkelsena. Nie wiadomo na razie, czy dzieło sztuki będzie kiedykolwiek dostępne dla fanów, czy sprzedane poza okładką dla magazynu Famitsu.

Warto przypomnieć, że niedawno zniesiono embargo dla Death Stranding. Gracze mogą zapoznać się z pierwszymi opiniami recenzentów, a według pierwszych ocen możemy spodziewać się hitu na masową skalę. Na naszym serwisie również pojawiła się recenzja, którą przeczytacie klikając tutaj. W następnym roku produkcja ma ukazać się na platformie PC.

Warto zajrzeć na:

Źródło: playstationlifestyle

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment