Iza Łęcka Iza Łęcka 04.11.2019 09:08
Death Stranding kobieta z dzieckiem
906V

Death Stranding z nową łatką przed premierą. Japończycy dopracowują świat Kojimy

Kojima Productions nie traci czasu. Gdy Hideo Kojima podróżuje do kolejnych krajów, by promować Death Stranding, jego zespół zajmuje się wyeliminowaniem kolejnych błędów w kodzie gry. Najnowsza łatka trafiła na serwery oczekiwanej produkcji.

Od piątku możecie zapoznać się z naszą recenzją Death Stranding, w której Michał bardzo dokładnie przedstawił świat Hideo Kojimy, opowiedział o atutach gry oraz wymienił kilka niedociągnięć. Pozostało już dosłownie kilka ostatnich chwil przed premierą, ale Kojima Productions nie może świętować pozytywnych ocen, a zamiast tego nie zwalniając tempa, opracowano kolejną aktualizację.

Patch 1.03 do Death Stranding to tak naprawdę druga aktualizacja produkcji przed debiutem. Pierwsze pliki trafiły na serwery w połowie ubiegłego miesiąca i zajmowały zaledwie 400MB. Także tym razem deweloperzy nie zmuszą nas do wielkiego pobierania – najnowsza aktualizacja waży 1GB.

Twórcy zajęli się naprawą wielu błędów, dopracowali balans, poprawili jakość tłumaczeń oraz zaktualizowali wersje stanu zapisu (zapisu z 1.03 nie włączycie na starszej wersji gry). Bez większych szczegółów, ale zgodnie z tekstami Death Stranding raczej nie męczyło recenzentów wielki błędami - najwidoczniej więc już przed dostarczeniem kodu do dziennikarzy, twórcom udało się usunąć największe niedogodności czy niedociągnięcia.

Premiera Death Stranding odbędzie się już w najbliższy piątek.

Na naszym portalu przeczytacie więcej informacji o Death Stranding:

Źródło: https://wccftech.com/death-stranding-patch-1-03-released-ahead-of-the-games-launch-packs-game-balance-adjustments-alongside-translation-quality-improvements/

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment